Hakkımızda

AYDIN Technology and Consultancy Ltd

Bağımsız Sigorta Fiyatı Arama Hizmetleri

AYDIN ​​Insurance & Technology, Birleşik Krallık tüketicileri için, yalnızca fiyat avcılığı amacıyla müşteri tarafında çalışan ve herhangi bir sigortacının acentesi veya komisyoncusu olarak çalışmayan ve herhangi bir düzenleyici faaliyette bulunmayan (FCA tarafından tanımlandığı şekilde) profesyonel bir sigorta fiyatı arama hizmeti sunmaktadır.

Araç sigortası fiyat aramalarında uzmanlaştık, çoğu durumda İngiltere'deki en ucuz araba sigortası teklifini buluyoruz. Herhangi bir sigorta şirketi için komisyoncu veya acente olarak hareket etmiyoruz. Bize doğru bilgileri sağladığınız sürece, özelleştirilmiş bir fiyat teklifi veya yenileme kontrol hizmeti için başvurabilirsiniz. Web sitemizde bulunan formu doldurursanız, Verilen bilgilerle sizin için profesyonel ekibimiz tarafından derin ve kapsamlı bir fiyat araştırması yapabiliriz. karşılatırma sitelerinden ve sigorta firmalarından direkt alacağınız fiyat teklifinden genelde daha uygun, çoğu zaman %40'a varan uyun fiyatlar bulabiliyoruz.

2015 Tüketici Hakları Yasası uyarınca, Birleşik Krallık tüketicisi, para ve zamandan tasarruf etmek için herhangi bir kişiyi veya şirketi uzman fiyat araştırması için atama hakkına sahiptir. Müşteri tarafından talep edildiğinde, Birleşik Krallık'taki tüketiciler için piyasanın tamamında bulunan hemen hemen tüm karşılaştırma sitelerini ve aracıları kontrol etmeyi içerebilen sigorta fiyatı (teklif) avcılığı açısından daha derin bir kapsam alanını araştırıyoruz. Çalışmalarımızı, Veri Koruma Yasası / GDPR 2018 uyarınca müşterilerimizin bize sağladığı bilgilere göre yürütüyoruz. Verilen ayrıntılara dayanarak size Özel Teklif verebiliriz. Sigorta poliçesinin kendisine herhangi bir değişiklik yapamayız, ancak ihtiyacınıza uygun poliçe türünü bulmak için çalışabiliriz; Araba sigortası fiyat araştırması için, sigortacıdan herhangi bir komisyon veya ücret almadığımız için, bağımsız olarak müşterimizi koruyacak şekilde çalışabiliyoruz. Bulduğumuz en uygun fiyata servis ücretimizide ekleyerek müşterimize sunuyoruz. Teslim edilen fiyatımıza, tarafımızdan gizli ekstralar olmaksızın servis ücretimiz dahildir. Fiyat arama çalışmamızla, sunduğumuz teklif bulabildiğimizin en iyisidir, ücretsiz ve satın alınması zorunlu değildir, müşteriler yalnızca teslim edilen toplam fiyattan (teklif) memnunsa satın alırlar.

Emlak ve İşletme Sigortası:
İster normal ev sigortası ister işyeri/işletme sigortası olsun, tüm sigorta çözümlerinde size yardımcı olmak için, sigorta ürünlerini üstlenen önde gelen sigorta firmalarının temsilcisi olan Sun Insurance Broker'ı size tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Temsilcisi oldukları bazı sigorta şirketleri; AXA, Covea, Zurich, MS Amlin, Q underwriting gibi çeşitli sigorta şirketleri bulunmaktadır. Araç sigortası haricinde diğer sigortalar için fiyat araştırması normalde yapmıyoruz, ancak Sun Insurance Broker'ın komisyona dayalı tanıtım acentesi olarak çalışıyoruz.

Araç Sigortası Bizim İşimiz..!

% 40'a varan indirimlerle araç sigortası yaptırabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

scroll up